קו-עיגול ימין
 
 
 

ייצוג משפטי

 
 
קו-עיגול שמאל
 
 
 
 
 
נקלעתם למחלוקת?
הוגש נגדכם כתב תביעה?
עומדים בפני הליך משפטי?

 
ככל שנעדיף ונשתדל להימנע מהן – מחלוקות עלולות להיווצר בכל היבט של חיינו האישיים, התעסוקתיים והעסקיים. וכאשר הן מגיעות – אנו רוצים את הייצוג המשפטי הטוב ביותר, שיסייע לנו להגיע להכרעות המשפטיות האופטימליות עבורנו.
בין אם נפגעתם ואתם מעוניינים להגיש תביעה, ובין אם הוגשה נגדכם תביעה, אתם זקוקים לייצוג משפטי. כאן אנו נכנסים לתמונה.
אנו נייצג אתכם בבתי המשפט השונים, בהליכי בוררות או גישור, בכל תחומי המשפט האזרחי-מסחרי. נסייע לכם ליישב מחלוקות ולפתור סכסוכים ככל הניתן בדרכי נועם, ובמידת הצורך – בהליכים משפטיים.

מתי נדרש ייצוג משפטי?
 
נלווה אתכם בתהליכים בהם מעורבים:
 
סכסוכי שותפים/בעלי מניות
 
סכסוכים חוזיים
 
סכסוכים כספיים
 
מקרקעין
 
עובדים
 
ביטוח ואובדן כושר עבודה
 
נזקי רכוש
 
נזקי גוף
 
ועוד
 
 
הליכים משפטיים מלווים תמיד בחששות ובמידה רבה של חוסר וודאות. קיימים סימני שאלה רבים לגבי סיכויי ההצלחה, מידת הפיצוי או הנזק הכספי, ההשלכות על המוניטין ועוד. באם אתם עומדים בפני הליך משפטי, אנו ניתן לכם את הייעוץ והייצוג שיאפשרו לכם את השקט הנפשי והביטחון המרביים האפשריים, בהתאם לנסיבות.
היתרונות שלנו:
 
 
ניסיון רב שנים בייצוג משפטי של חברות, עסקים ואנשים פרטיים.
 
ייצוג רב שנים של המוסד לביטוח לאומי.
 
ניסיון עשיר בהגשת תביעות למוסד לביטוח לאומי, תביעות נזיקין ותאונות דרכים.
 
 
תביעות ייצוגיות
 
תחום נוסף בו צברנו ניסיון והצלחה מוכחים הוא התביעות הייצוגיות. ייצגנו בתביעות נגד רשויות מקומיות, חברות סלולר, חברות ביטוח ועוד.
התביעה הייצוגית מאפשרת לכם להגיש תביעה בשם קבוצה וגמול בצידה, באותם מקרים בהם ישנם נפגעים רבים, אך הפיצוי הצפוי לכל נפגע מועט ואינו מצדיק את העלויות הכרוכות בניהול תביעה משפטית פרטנית.
אנו בוררים בקפידה רבה את התביעות הייצוגיות המוגשות על ידינו, ומנהלים מספר מצומצם של תביעות בו זמנית. בדרך זו מתאפשר לנו להקדיש לכל תביעה את מלוא תשומת הלב וההשקעה הדרושים בניהול הליכים משפטיים בתחום מיוחד זה, דבר שמגדיל את סיכויי ההצלחה של התביעה, ומכאן גם אחוזי ההצלחה הגבוהים שלנו בתחום זה.
אם נפגעתם מגופים גדולים, חברות או מוסדות ממשלתיים – אנו נבדוק את האפשרות להגשת תביעה ייצוגית בשמכם.

 
 
הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם!
 
לייצוג משפטי שיתן לכם שקט נפשי צרו קשר